"Lubię Siatkę"

Ewa Kuczmik

W dniu 10 września 2013r. uczestniczyliśmy w imprezie ulicznej, zorganizowanej w ramach akcji społecznej „Lubię siatkę”. Jak wiemy, w przyszłym roku miasto Katowice – obok Krakowa, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska i Wrocławia – będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w Piłce siatkowej Mężczyzn. To właśnie z tej okazji, kilkanaście minut przed godziną 11.00, ruszył specjalny zegar odmierzający czas do rozpoczęcia siatkarskiej imprezy. Na wyświetlaczu pojawiła się liczba 355 dni, gdyż właśnie tyle dzieliło nas wówczas od meczu otwarcia MŚ.
Jednak to nie była jedyna atrakcja mająca miejsce na katowickim deptaku. Uczniom rozdano 2014 specjalnie zaprojektowanych piłek do siatkówki z logo przyszłorocznej imprezy.

 

Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Roberta Oszka w Katowicach, tel. (32) 254-36-79
© MB 2012

2011 "Lubię Siatkę".
Joomla Educator 2.5