sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

4 października 2013 uczniowie klasy IIB zwiedzili Muzeum Izbę Pamięci Kopalni Wujek. Historię kopalni - od jej powstania w 1899 roku aż do najtragiczniejszych momentów - opowiadał jeden z uczestników wydarzeń z grudnia 1981 roku. Była to poruszająca opowieść.
Po zwiedzeniu muzeum, obejrzeniu filmu dokumentalnego i zapaleniu zniczy pod Krzyżem - Pomnikiem gimnazjaliści mieli jeszcze niepowtarzalną okazję, by zobaczyć, jak współcześnie nadzoruje się bezpieczeństwo pracujących na kopalni. Zwiedzili bowiem Dyspozytornię Ruchu i Metanometrii i wysłuchali wielu informacji na ten temat.

 
      

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony