Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Korczak” ZSI1 Katowice Herb Polski POL Katowice COA
  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. R. Oszka

  • Patroni Szkoły: Maria Dąbrowska i Robert Oszek

4 października 2013 uczniowie klasy IIB zwiedzili Muzeum Izbę Pamięci Kopalni Wujek. Historię kopalni - od jej powstania w 1899 roku aż do najtragiczniejszych momentów - opowiadał jeden z uczestników wydarzeń z grudnia 1981 roku. Była to poruszająca opowieść.
Po zwiedzeniu muzeum, obejrzeniu filmu dokumentalnego i zapaleniu zniczy pod Krzyżem - Pomnikiem gimnazjaliści mieli jeszcze niepowtarzalną okazję, by zobaczyć, jak współcześnie nadzoruje się bezpieczeństwo pracujących na kopalni. Zwiedzili bowiem Dyspozytornię Ruchu i Metanometrii i wysłuchali wielu informacji na ten temat.

 
      

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony